Уведомително писмо от Областна Администрация Варна в отговор на заявление с вх. №ДУ 17-9907-7 /15.05.2017 с искане за достъп до обществена информация. 

Във връзка с Ваше запитване с от 15.05.2017 Ви уведомяваме, че за периода 2014-2016 в областна администрация Варна НЯМА изрично определен служител, който да установява нарушения по закона за...

Уведомително писмо от Областна Администрация Монтана в отговор на заявление с вх. №АСД-22-3/15.05.2017 с искане за достъп до обществена информация.

Във връзка с Ваше запитване с от 15.05.2017 Ви уведомяваме, че за периода 2014-2016 в областна администрация Монтана   НЯМА определен служител, който да установява нарушения по закона за...

Отговор на НКЖИ София на заявление вх№35/21.08/2015 във връзка с предоставяне на данни в средства за масова информация за проблеми с еколози

В отговор на  ваше заявление Ви имформираме, че НКЖИ не е имало проблеми с институциите, които дават разрешение за изцияане на дървета и храсти, които нарушават габаарита на ЖП